Facebook / Davit Sakvarelidze

Прокурора Київської області схопили під час збуту партії наркотиків

  Вартість всієї партії оцінюється приблизно в 50 тис. грн.

  Учора, 20 липня, співробітники Генеральної інспекції Генеральної прокуратури затримали за збут наркотиків прокурора відділу прокуратури Київської області. Про це повідомив заступник генерального прокурора Давид Сакварелідзе на своїй сторінці в Facebook.

  "Вчора ввечері співробітники нашої Генеральної інспекції спільно з СБУ під час збуту частини партії наркотиків (20 грамів речовини на суму 8 тис. грн) затримали прокурора відділу прокуратури Київської області, а також його постачальника", - написав Сакварелідзе.

  Вартість всієї партії оцінюється приблизно в 50 тис. грн.

  "Вдалося також знайти розташування лабораторії, в якій виготовлялися і продавалися наркотики. У ній було виявлено відповідне обладнання та 3 ручні бойові гранати. На цей момент і прокурор, і його постачальник затримані. Їм загрожує від 9 до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна", - додав заступник генпрокурора.

  Водночас, як повідомляє "Інтерфакс-Україна", генеральний прокурор України Віктор Шокін підтвердив інформацію про затримання прокурора і причетність затриманого до злочинів, пов'язаних із наркоторгівлею. "Дійсно, вчора був затриманий прокурор прокуратури Київської області під час наркоторгівлі", - сказав Шокін під час сьогоднішнього брифінгу в Києві.

  Як повідомляв 5.ua, генпрокурор Віктор Шокін своїм наказом звільнив 3 тисяч працівників прокуратури. Про це він також заявив на брифінгу. 

  Попередній матеріал
  Американські інвестори побачили, що український уряд готовий до співпраці - Мінекономрозвитку
  Наступний матеріал
  Угода з Канадою щодо зони вільної торгівлі надасть бізнесу змогу планувати свою активність - Микольська