wikimedia.org

Прокуратура розслідує незаконну передачу земель національного парку у Київській області

  На Київщині відкрито провадження проти посадовців, які передали у приватну власність 6 га земель природного парку.

  Прокуратурою Київської області розпочато кримінальне провадження за фактом зловживання владою та службовим становищем посадовими особами відділу Держкомзему у м. Ірпені та Гостомельської селищної ради, які незаконно передали у приватну власність понад 6 га земель Національного природного парку "Голосіївський".

  Як повідомили УНІАН у прес-службі прокуратури Київської області, встановлено, що рішеннями Гостомельської селищної ради передано у приватну власність ряду громадян земельні ділянки загальною площею понад 6 га з числа земель державної власності, які знаходились за межами селища Гостомель та відносяться до земель лісового фонду КП "Святошинське лісопаркове господарство".

  Крім того, ці ділянки знаходяться в межах об'єкта природно-заповідного фонду - НПП "Голосіївський". Досудове розслідування проводиться за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України, тобто зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки.

  Крім того, до суду пред'явлено 46 позовів до Гостомельської селищної ради та громадян - власників земельних ділянок про визнання недійсними вказаних вище рішень селищної ради, державних актів на право власності на земельні ділянки та витребування їх з чужого незаконного володіння у власність держави.

  Нагадаємо, у червні приватизовані біглим президентом Віктором Януковичем та його поплічниками землі в резиденції "Синьогора" повернули державі. Богородчанський районний суд визнав недійсним акти про приватизацію окремих територій.

  Попередній матеріал
  Луценко про призначення очільника Луганщини: у Президента є "резерв Москалів"
  Наступний матеріал
  Хроніка АТО за добу: через дії терористів гинуть мирні жителі