ukranews.com

Представники "РПС" покинули приміщення "Козацького" – адміністрація готелю

Про це кореспонденту 5.ua повідомила адміністратор готелю

Представники так званих "Революційних правих сил" покинули приміщення готелю "Козацький", де вони напередодні розгорнули свій штаб. Про це в коментарі 5.ua повідомила адміністратор готелю.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що близько півсотні представників руху "Революційні праві сили" перебувають у готелі "Козацький" в центрі столиці, проте о 19 годині збираються переходити до розташованого неподалік приміщення полку "Азов". Перед тим у Службі безпеки заявляли про 80 представників так званих "Революційних правих сил", які перебувають на столичному Майдані. У СБУ вважають, що "РПС" намагаються влаштувати провокацію для створення ефекту в ЗМІ

Як повідомляв 5.ua, ввечері 20 лютого у в готелі "Козацький", який перебуває у відданні Міністерства оборони, представники так званих "Революційних правих сил" розгорнули штаб. Крім того, вчора представники "РПС" намагалися розгорнути біля стели на Майдані Незалежності армійський намет. Під час спроби це зробити сталися сутички. "РПС" висуває низку вимог, серед яких, зокрема, перезавантаження влади. Сьогодні вони проводили на Майдані Незалежності так зване "народне віче".

 

Попередній матеріал
20 нагрудних знаків та подяк за торішню оборону Дебальцевого отримали родини загиблих військових у Вінниці
Наступний матеріал
Андрій Шевченко взяв участь у благодійному матчі в Лас-Вегасі
Теги:
Loading...

Активісти РПС ще в "Козацькому", але обіцяють скоро піти

На Софійській площі близько тисячі людей мітингують на підтримку патрульної поліції

Під Радою від ранку проходить організований мітинг, вимагають відставки уряду

На Майдані сталися сутички під час спроби встановити намети (відео)