Facebook / ДСНС

Пожежу у Дарницькому лісі загасили – ДСНС

  Станом на 19:56 03 вересня 2015 року пожежу ліквідовано окремими осередками на площі 32 Га в межах 4-х кварталів.

  Таке повідомлення з'явилось на сторінці столичного управління ДСНС.

  Рятувальники зазначають, що на даний момент для поливання місцевості на місці залишаються чотири пожежних автомобілі київського та обласного управлінь ДСНС та Дарницького лісопаркового господарства, а також два поливо-миючі автомобілі Деснянського ШЕУ. Також для патрулювання місцевості залучено оперативно-штабний автомобіль ДСНС України та 10 чоловік цивільного корпусу "Азов".

  Загалом гасіння пожежі ускладнювалося великою площею горіння, спекотною погодою та поривчастим змінним вітром. Жертв та потерпілих немає. За фактом пожежі порушене кримінальне провадження

  На місці пожежі працювала оперативна група ГУ ДСНС України у м. Києві на чолі із начальником управління. Загалом до ліквідації пожежі було залучено 170 чоловік та 23 одиниці техніки, у тому числі 44 чол. особового складу та 9 одиниць техніки від ДСНС, 50 чоловік від добровольчого батальйону МВС "Троя", 10 чоловік від добровольчого батальйону "Святої Марії" та 40 чоловік цивільного корпусу "Азов", які здійснювали патрулювання місцевості.

  Попередній матеріал
  Саакашвілі: Нацгвардія – не та структура, яка мала стояти біля Ради
  Наступний матеріал
  За 1,5 року в Україні я не бачив справжніх реформ – Саакашвілі
  Теги:
  Loading...