пожежа_нафтобаза 5.ua

Пожежа на нафтобазі поширюється, уже горить вісім резервуарів

  Уже вісім резервуварів палає на нафтобазі під Києвом. Загальна їхня ємність 900 кубічних метрів, також горять декілька невеликих ємностей. 

  Пожежа триває вже 15 годин, спершу, увечері,  зайнялися 4 резервувари, станом на шосту ранку горіло сім. Внасолідок масштабної пожежі постраждали п'ятеро людей. Серед них один рятувальник та чотири працівники підприємства. Двоє з постраждалих знаходяться у дуже тяжкому стані. У них опіки майже 90% тіла. Приборкати вогонь намагаютсья дві сотні  рятувальників, три пожежні потяги та  майже півсотні одиниць спецтехінки. Представник компанії власника-нафтобази заявив, що серед  причин займання розглядають і версію умисного підпалу. В Держслужбі з питань надзвичайних ситуацій можливих причин поки не озвучують. 

  Як ми уже повідомляли раніше, в смт Глеваха у Київській області сталася пожежа на нафтобазі, чотири особи госпіталізовані у тяжкому стані. О 17:29 8 червня на території ТОВ "Побутрембудматеріали" сталася пожежа резервуару з паливом об’ємом 800 куб. м (ємністю 650 тонн). Станом на 19 годину вогнем було охоплено чотири резервуари з паливом.

  Попередній матеріал
  Саакашвілі представить в Одесі план розвитку області
  Наступний матеріал
  За вечір та ніч путінські найманці здійснили близько 40 обстрілів