Турчинов 5.ua

Пожежа на нафтобазі під Києвом: Турчинов і Шандра заявили, що небезпеки немає

  Небезпеки для військової частини поблизу нафтобази під Києвом немає, людей з десятикілометрової зони евакуйовувати не будуть.

  Про це заявив секретар Ради нацбезпеки та оборони Олександр Турчинов. Водночас очільник Київської області Володимир Шандра зазначив, що концентрація шкідливих речовин у повітрі не перевищує допустимих меж, і профільні служби регулярно перевірятимуть повітря та ґрунт в області.

  На нафтобазі продовжують палати три резервуари. Один з маслом, два з бензином. Решта - зруйновані, повідомив керівник столичного управління Держслужби з надзвичайних ситуацій. Зі слів Валерія Бориса, натепер залишається невідомою доля трьох рятувальників, з якими раніше зник зв'язок. У Південній залізниці заявляють про зникнення одного зі своїх співробітників, який був задіяний у приборканні полум'я.

  "На нафтобазі проводилися роботи з перекачки нафти. І інформація, яка є під час перекачки нафтопродукти попали на електродвигун. Який і привів до загоряння.  Зараз відкрита кримінальна справа яка з'ясовує не тільки причини пожежі, а й кримінальна справа яка має показати, хто давав дозвіл. Які підстави були для будівництва біля військової частини цих нафтобаз", - повідомив Турчинов.

  Рятувальники гасять займання майже добу. Внаслідок пожежі, за даними обласної міліції, загинула одна людина, 14 постраждали. На гасіння вогню кинули всі додаткові сили. Нині рятувальники роблять все, щоб не допустити поширення вогню. Станом на зараз їм вдалося зупинити розповсюдження вогню на ліс неподалік епіцентру пожежі. Поруч із нафтобазою розташована військова частина, на склАдах якої зберігається велика кількість боєприпасів. Частину вже вивезли.

  "Всю ніч тут працювали рятувальники ДСНС. Сьогодні з ранку проведено повне зчеплення району пожежі. Працівниками Національної гвардії. Там десь 1500 осіб. Тому ситуація повністю знаходиться під контролем. Ми облітали, і подивилися, що на цей момент явної загрози немає, але є загроза повторних вибухів. Які можуть призвести до розпосюдження пожежі на територію вівйськовї частини", - розказав міністр оборони України Степан Полторак.

  "Там є вал захисний. Техніка розташована для захисту частини. Підходять танки протипожежні. Евакуація набоїв розпочалася вчора вечером. Ті, що ближче знаходяться до пожежі - евакуювані", - повідомив голова ДСНС України Микола Чечоткін.

  Попередній матеріал
  В адміністрації Путіна відмежовуються від зв’язків із терористами з організації БОРН
  Наступний матеріал
  Київський патріархат і Автокефальна церква планують провести 14 вересня об’єднавчий собор
  Теги:
  Loading...