Пожежа на нафтобазі під Києвом: Шестеро постраждалих залишаються в опіковому центрі

  Шестеро постраждалих під час пожежі на нафтобазі під Києвом залишаються в опіковому центрі столиці, стан одного з них украй тяжкий.

  Про це повідомив головний лікар київського опікового центру Анатолій Воронін. Тим часом у Державній службі з надзвичайних ситуацій запевняють, що суттєвих відхилень від норм у повітрі поблизу нафтобази, що палає у Васильківському районі немає. У відомстві зазначили, що пожежа не завдала великої шкоди екології території.

  Водночас профільний міністр Ігор Шевченко на своїй сторінці у Facebook повідомив, що санітарні служби постійно беруть проби води в річці Cтугна, проби ґрунту та повітря навколо нафтобази. Міністр вкотре спростував інформацію про ніби можливу екологічну катастрофу. Він зазначив, що особисто контролює ситуацію.

  Тим часом рятувальники припинили активну фазу боротьби з вогнем через можливі повторні вибухи. Нині на нафтобазі палають три цистерни. Пожежники охолоджують вцілілі ємкості. Сьогодні відбувається нарада штабу з ліквідації пожежі, у ході якої мають розробити подальшу стратегію.

  Попередній матеріал
  Закон про іноземних миротворців направили Порошенку на підпис
  Наступний матеріал
  Порошенко оголосив дату проведення місцевих виборів в Україні