Вовк 5.ua

Пожежа на нафтобазі під Києвом: СБУ відкрила кримінальне провадження за статтею "екоцид"

  Керівників згорілої нафтобази під Києвом можуть притягнути до відповідальності за дії, що могли спричинити екологічну катастрофу.

  "Сьогодні близько 16.00 нами зареєстровано кримінальне провадження за ст. 441 (екоцид). Це виконання дій, які могли призвести до екологічної катастрофи", - повідомив начальник Головного слідчого управління СБУ Василь Вовк в ефірі "5 каналу".

  Він наголосив, що у рамках цього провадження СБУ запланувала "вивчити питання щодо розміщення цієї нафтобази, дій усередині самої бази, зокрема економічну складову - продаж бензину, можливу його підробку". "Ми тільки вивчаємо це. Я ніяких висновків не роблю, висновки можуть бути тоді, коли є підозра", - сказав начальник ГСУ СБУ.

  Начальник ГСУ СБУ нагадав, що своє розслідування проводить МВС і у них вже є свої напрацювання. "Ми не дублюватимемо один одного, не конкуруватимемо один з одним, ми працюватимемо разом у різних напрямках", - запевнив він.

  "Про те, що когось зараз притягують до відповідальності - чи то заступника генпрокурора, чи то слідчого МВС або СБУ, - не йдеться. Йдеться про те, що ці люди могли "кришувати". У нас матеріалів дуже багато, питань, прізвищ, натяків, але це тільки матеріали, оперативні дані, і навіть дані з інтернет-простору, і без їх перевірки робити висновки можна, але ці висновки більше політичного статусу, ніж кримінально-процесуального", - розповів Вовк.

  Попередній матеріал
  Президент постановив відзначати День військово-морських сил ЗСУ в першу неділю липня
  Наступний матеріал
  Штаб АТО: Бойовики здійснили 60 обстрілів українських позицій за день
  Теги:
  Loading...