пожежа нафтобаза 5.ua

Пожежа на нафтобазі під Києвом: МВС розглядає дві версії займання

  Правоохоронці розглядають дві версії займання на нафтогазі БРСМ.

  Це підпал та порушення правил безпеки - повідомив таке повідомив речник МВС Артем Шевченко. За його словами, слідство планує перевірити діяльність компанії, а також процедуру виділення їй землі під нафтобазу.

  "Дві основні версії: це умисні дії - підпал або диверсія. Але вірогідність такої версії фахівці оцінюють не дуже високо. І найбільше вірогідна версія - це неумісні дії, але які спрчичнені грубими порушеннями правил безпеки. На цьому об'єкті, який є об'єктом підвищеної небезпеки. Ми дослідимо всю піднаготну цього об'єкту, починаючи від виділення землі, в якому ми власне вбачаємо кричущі порушення - це сусідство з військовою частиною", - повідомив Артем Шевченко, речник МВС.

  Тим часом Рятувальники загасили іще один резервуар на нафтобазі БРСМ під Києвом, палають натепер іще два. У Державній службі з надзвичайних ситуацій заявляють про 12 постраждалих внаслідок пожежі.

  У МВС раніше встановили, що нафтобаза компанії "БРСМ-нафта", на якій вже другу добу гасять масштабну пожежу, була збудована без оформлення дозвільних документів і не вводилася в експлуатацію належним чином. За даними слідства, це може свідчити про незаконне виготовлення та зберігання протягом тривалого часу фальсифікованих підакцизних нафтопродуктів, зокрема бензину.

  Попередній матеріал
  Україна сьогодні значно випереджає Росію у виробництві високоточного озброєння – Пінькас
  Наступний матеріал
  У Києві Саманта Пауер відвідала переселенців з Донбасу та зустрілася з Порошенком
  Теги:
  Loading...