тигренята Київ 5.ua

Після загадкового зникнення чотирьох тигренят повернули до Київського зоопарку

  Малят показали на камери журналістам, щоб довести, що двомісячних звірят таки повернули до матусі -тигриці після загадкового зникнення.

  У керівництві зоопарку запевняють, що восьмирічна тигриця Амба, яка народила малюків у квітні відмовилася вигодовувати тигренят. Нині вони перебувають на карантині у тимчасовому вольєрі. Їх годують козячим молоком і свіжим м'ясом, а їхня вага становить близько 12 кг.

  Попереду у малят вакцинація, опісля доглядачі вирішать долю смугастих кошенят. Раніше у деяких ЗМІ з'явилася інформація, що тварин віддали бізнесмену для приватного зоопарку.

  "Провести ветеринарні процедури ми вже змогли тільки тоді, коли сталася ця неприємність, мама відмовилася від тигренят. Вони дряпались, кусалися, вони від нас тікали. Потрібно било навчити їх їсти з миски. Людина мала займатися мало того, що годуванням - це одна сторона, він повинен був займатися їх вихованням і адаптацією", - зазначив ветеринар.

  "Тигренята в порядку, їх ніхто нікуди не продав. Місяць у нас буде карантин і ми будемо зараз намагатися щоб ця зміна обстановки ніяк не вплинула на тигренят", - повідомив директор Київського зоопарку Кирило Трантін.

  Нагадаємо, 13 січня у столичному зоопарку померла найстаріша шимпанзе звіринцю 47-річна Міксі.

  Попередній матеріал
  Ситуація з переселенцями зараз в десятки разів важча, ніж після аварії на ЧАЕС - Розенко
  Наступний матеріал
  У Держдепі США занепокоєні загостренням ситуації на Донбасі
  Теги:
  Loading...