Підприємці мітингували під КМДА проти знесення МАФів

  Пікет під мерією влаштували власники кіосків і вимагали зустрічі з керівництвом столиці.

  Вони протестують проти знесення МАФів. Мовляв, так багато людей залишаться без роботи.

  Голова ГО "Київські ярмарки" Володимир Соляр пояснив: "Я, як підприємець, сам сьогодні готовий, якщо воно може там стояти, його реставрувати, зробити охайний вигляд, щоб ми двигалися в Європу. Інше, якщо він не має бути там, наприклад, в районі 1000 МАФів, і на сьогоднішній день може залишитися 600, но 400 – це люди, ми кормимо сім’ї, ми можемо, нехай нас влада почує, ми можемо їх перенести".

  А голова асоціації "Центр" Руслан Соболь нарікає на непрозорість дій влади: "Ни от представителей власти, ни от профильных департаментов нет понимания – они не доносят людям, что собираются делать и каким образом собираются дать альтернативу людям, убрав тот или иной МАФ. То, что порядок нужно наводить – мы это поддерживали, но предлагаем это делать системно и совместно".

  Спочатку біля мерії вишикувалася Самооборона, частково в масках, щоби з боку пікетувальників не було провокацій. Підприємці ж делегували своїх представників на переговори і ті вийшли з рішенням. За попередніми домовленостями, перед тим, як прибрати МАФи, список нелегалів узгодять із робочою групою за участю киян і підприємців із кожного району.

  Нагадаємо, упродовж кількох місяців за розпорядженням КМДА зі столичних вулиць демонтували близько 400 кіосків.

  Попередній матеріал
  На Київщині родини військових отримали ордери та ключі від нових квартир
  Наступний матеріал
  "Кіборги" показали нове відео з донецького аеропорту