bbc.com

"Не кидай своїх": Під АП відбувається організований Савченко мітинг

Сестри Савченко на Банковій вимагають звільнення полонених

Депутат ВР Надія Савченко, яка проводить акцію на підтримку українських полонених біля Адміністрації Президента України, закликала владу до рішучіших кроків з їх звільнення, повідомляє "BBC Україна".

Вона, а також її сестра Віра Савченко, наголосили, що ця акція – "це спосіб нагадування" українській владі про заручників, які перебувають на неконтрольованих Києвом територіях Донбасу.

Савченко вважає, що має бути розроблений і запропонований швидкий механізм видачі й обміну людей, оскільки зараз, твердить вона, ця процедура може займати місяці.

"Ми нікого не критикуємо, ми просто не даємо забути... Хочу нагадати, що у звільненні Надії величезну роль відіграв тиск громадськості", – заявила Віра Савченко.

umoloda.kiev.ua

Згодом, повідомляє "Інтерфакс-Україна", учасники акції звернулися до Президента з тим, щоб вжити конкретних заходів для звільнення людей. "Ми чекаємо конкретних кроків зі звільнення полонених", –йдеться в листі, підписаному учасниками акції.

Як передає кореспондент видання, Савченко сама вирішила віднести лист в Адміністрацію Президента. Депутат також стверджує, що продовжує голодування, щоб домогтися звільнення українських громадян, які перебувають у полоні в бойовиків на окупованій частині Донбасу та в РФ. 

Вона наголосила, що сподівалася після оголошення голодування на те, що на проблему звільнення полонених зверне увагу керівництво країни, проте цього не сталося.

Як повідомляв 5.ua, 2 серпня 2016 року Савченко знову оголосила голодування.

Попередній матеріал
Гройсман розповів про новостворений Офіс супроводження інвестицій
Наступний матеріал
У Києві знайшли черговий арсенал зброї і боєприпасів – поліція
Теги:
Loading...

Таран: Якщо сценарій "Савченко як агент Кремля" існує, то він не працює

Американські офіцери задоволені діями українських командувачів, яких розкритикувала Савченко

Савченко заявила, що мусить стати Президентом

Савченко: Я готова просити вибачення у матері, яка втратила останнього сина – неважливо з якого боку

"Немає святих людей": Надія Савченко відповіла на запитання глядачів "5 каналу"

Блогер про заяви Савченко та броньовик для Коболєва – інтерв'ю