petition.kievcity.gov.ua

Петиція до Київради про демонтаж зовнішньої реклами в центрі столиці набрала понад 10 тис. голосів

  Київрада вже прийняла звернення до розгляду.

  Електронна петиція до Київської міської ради з вимогою прибрати всю зовнішню рекламу в центральній та історичній частині міста Києва зібрала необхідну кількість голосів. Під цим зверненням підписалися 10229 користувачів.

  "Всім зрозуміло, що від реклами нікуди не дітися, тому пропонуємо прибрати всю зовнішню рекламу в центральній частині міста, позначеній на карті. Такої величезної кількості реклами немає в жодній європейській столиці, вона загороджує прекрасну архітектуру в центрі Києва, чинить інформаційний тиск на жителів міста, відволікає водіїв", - йдеться у петиції, яку 24 листопада розмістила Кравченко Ольга.

  Серед вимог звернення:

  1) Розширити "форматну зону 0", тобто зону, де розміщення будь-яких рекламних конструкцій забороняється (наведено в Законі Київської міської ради від 26 січня 2012 №20/7 357, далі Закон) до розмірів зони зазначеної на карті.

  2) Прибрати з Закону формулювання "не включаючи проїзну частину та тротуари", що дозволяє розміщувати рекламу на тротуарах і проїжджій частині навіть у "форматній зоні 0".

  3) Заборонити у зазначеній зоні всі типи рекламних конструкцій, перерахованих у класифікаторі Закону, крім "Елементи зовнішнього благоустрою, що використовуються як рекламоносії (телефонна кабіна, урна, лава тощо)". Це дозволить заощадити міський бюджет за рахунок рекламодавців, які зможуть відремонтувати зупинки, встановити нові лавки, урни, розмір і загальний вигляд яких гармоніював би з фасадом навколишніх будинків.

  4) Демонтувати всі наявні рекламні конструкції, згідно з новими запропонованими змінами.

  У Київраді в понеділок, 7 грудня, повідомили про те, що петиція прийнята до розгляду. Зазначимо, що відповідно до рішення Київради від 8 жовтня №103/2006, петиція, яка зібрала 10 тис. підписів, має бути опублікована на сайті Київради протягом трьох робочих днів. Протягом цього ж періоду міський голова повинен направити це звернення на розгляд профільної комісії. Остання має на розгляд 10 робочих днів. На засідання комісії можуть запросити автора петиції. У результаті розгляду комісія готує висновок чи рекомендацію щодо питання і спрямовує їх на розгляд міському голові. Останній повинен або підготувати розпорядження у рамках своїх повноважень, або подати відповідний проект рішення Київради. Проект буде розглядатиметься першочергово на найближчому пленарному засіданні Київради. Про результати розгляду петиції автора інформуватимуть електронною поштою.

  Попередній матеріал
  Українські митці долучаться до культурних проектів ЄС вартістю 1,5 млрд євро
  Наступний матеріал
  Казахстан не може постачати газ в Україну без домовленостей з РФ
  Теги:
  Loading...