Пенсіонери не хочуть у "Кращий дім" Черновецького

  Усіх пенсіонерів - під один дах. Мер Черновецький не залишає намірів переселити людей похилого віку до будинку з пафосною назвою "Кращий дім". Звільнені квартири мер планує здавати в оренду, а за ці гроші - поповнювати міський бюджет. Керуватиме новим підприємством дочка мера Христина Черновецька. Чи до вподоби ця ідея самим пенсіонерам?

  Пану Володимиру Ярошевському - вісімдесят два роки. Вони з дружиною Лідією живуть удвох. Уже сім років дружина слабує, чоловік сам її доглядає. Доводиться нелегко. Та навіть за таких умов до будинку для людей похилого віку, - каже, що не пішов би. До ініціативи київського мера переселяти літніх людей в "Кращий дім" ставиться негативно.

  Проте мер Леонід Черновецький не втомлюється повторювати - такий будинок просто рай. Створення "Кращого дому" він називає справою свого життя. Хоче поселяти туди всіх - бідних і багатих. Натомість вільні квартири міська адміністрація здаватиме в оренду. На зароблені гроші поповнюватимуть столичний бюджет. Мер обіцяє - частина грошей перепаде і пенсіонерам.

  У прес-службі КМДА оптимізму мера не поділяють, кажуть - це лише проект. Зараз тільки вивчають міжнародний досвід. Коли його впроваджуватимуть, теж невідомо. Попри всі названі переваги життя у "Кращому домі", навіть такий палкий прихильникик мера, як пан Володимир, ідею переселення вважає блюзнірською. Пенсіонера не спокушають жодні делікатеси. Він воліє залишатися у власній квартирі.

  Наталка Калінка, Іван Головач, 5 канал

  Попередній матеріал
  Кличко відбив підвищення комірного через суд
  Наступний матеріал
  Київрада відібрала приміщення у дітей-інвалідів
  Теги:
  Loading...