5.ua

Опитування: найбільші шанси стати міським головою Києва - у Кличка

  Відтак, 25 травня за лідера "УДАРу" готові проголосувати майже 35 відсотків опитаних.

  Решта кандидатів відстають зі значним відривом. Чинний голова КМДА Володимир Бондаренко, що за даними соцопитування нині на другому місці, набирає понад 7 із половиною відсотків. Лідер "Європейської партії" Микола Катеринчук – майже 6 відсотків. Народних депутатів Андрія Іллєнка і Лесю Оробець готові підтримати по три відсотки киян.

  Крім того, партія "УДАР" лідирує і в симпатіях мешканців столиці на виборах до Київради. За неї готові віддати голоси понад 29 відсотків опитаних. На другому місці – партія "Батьківщина" з підтримкою в 12 відсотків, ВО "Свобода" – понад 6. Прохідний бар'єр також долають партія "Солідарність" Петра Порошенка та "Європейська партія" Миколи Катеринчука.

  Директор соціологічної служби Центру Разумкова Андрій Биченко прогнозує: враховуючи наявні дані, у випадку виборів за Кличка могли б проголосувати більше половини всіх, хто прийде на вибори. За перерахунками соціологів – це 52,5 відсотки людей, які збираються прийти на вибори по-перше, по-друге – на даний момент визначилися з вибором, за кого будуть голосувати.  

  Попередній матеріал
  Обама: я врятував би Путіна, якби він тонув
  Наступний матеріал
  Ярош закликав Турчинова озброїти громадян