YouTube / ГО Відсіч

Опубліковано зйомку нафтобази під Києвом з безпілотника до та після пожежі

  Унікальні кадри Васильківської нафтобази зняті безпілотником за 3 дні до катастрофи та наслідки пожежі.

  Відео опубліковане на каналі ГО "Васильківська самооборона "Відсіч"" в YouTube. Автори пояснили: відео було зняте представниками "Відсічі" в ході планової зйомки з метою виявлення незаконних забудов на території Василькова та Васильківського району.

  Тим часом, загрози нових вибухів та пожежі на нафтобазі "БРСМ", що під Києвом – немає. Принаймні, про це станом на ранок понеділка заявляють у Державній службі з надзвичайних ситуацій. Рятувальникам уже вдалося відкачати з чотирьох уцілілих від вогню резервуарів 2 тисячі кубометрів з дизпалива. Для подальшого відкачування залишається ще близько 2 тисяч кубів пального. З нафтобази "БРСМ" його перекачують до ємностей нафтосховища КЛО.

  Вранці рятувальники фіксували невеликі осередки займання. Вогонь досі виникає у верхній та нижній частині резервуару об'ємом у 900 кубічних метрів. Вогонь б'є із ємності з пальним – це так зване "фітилювання", як називають його рятувальники. А от масштабних займань уже немає. Як і масштабного гасіння – просто очікують, коли "фітиль" згасне і паралельно перекачують пальне. На місце надзвичайної події доправили сорбент – речовину для ліквідації нафтового забруднення. Ним посипають землю. На місці працює 130 людей особового складу ДСНС, ще 70 нацгвардійців стоять на варті території.

  Попередній матеріал
  Мера столиці Молдови обиратимуть у другому турі
  Наступний матеріал
  Американо-японський супутник впаде на Землю біля Філіппін
  Теги:
  Loading...