потерпілий 5.ua

Один із постраждалих внаслідок пожежі на нафтобазі перебуває у важкому стані

  Десятеро постраждалих внаслідок пожежі на нафтобазі у Васильківському районі перебувають в київських в лікарнях, один з них - у важкому стані.

  Такі дані оприлюднив голова Київської обласної адміністрації Володимир Шандра. Доля трьох раніше зниклих рятувальників, з його слів, залишається невідомою.

  З 12 постраждалих унаслідок вибуху у лікарні міста Василькова залишаються двоє. Як уже повідомлялося раніше, одна людина загинула.

  У Василькові від самого ранку до лікарень сходяться люди. Місцеві мешканці виявляють бажання здати кров для поранених. 20 людей стали донорами. Також біля лікарні, в яку доправляли як пожежників, так і працівників нафтобази, чергують волонтери. Вони опікуються ліками, яких не вистачає для надання допомоги. Також вони забезпечують захисними медичними масками і водою тих, хто працює безпосередньо біля пожежі.

  Тим часом секретар Ради нацбезпеки та оборони Олександр Турчинов заявив, що небезпеки для військової частини поблизу нафтобази під Києвом немає, людей з десятикілометрової зони евакуйовувати не будуть. Очільник Київської області Володимир Шандра зазначив, що концентрація шкідливих речовин у повітрі не перевищує допустимих меж, і профільні служби регулярно перевірятимуть повітря та ґрунт в області.

  Попередній матеріал
  У Донецьку "Моторола" заарештував Губарєва за наркоманію - Аброськін
  Наступний матеріал
  Кабмін сформував комісію з питань ліквідації пожежі на нафтобазі під Києвом
  Теги:
  Loading...