Фото прес-служби ОГПУ

Новим прокурором Київщини став колишній міліціонер

  Прокуратуру Київської області очолив Євген Бондаренко.

  Сьогодні, 16 липня, заступник генерального прокурора України – головний військовий прокурор Анатолій Матіос представив колективу прокуратури Київської області новопризначеного керівника – Євгена Бондаренка. Про це повідомила прес-служба прокуратури Київської області.

  Анатолій Матіос охарактеризував новопризначеного прокурора області, як досвідченого і високопрофесійного працівника, а його підлеглих закликав до суворого дотримання закону. Крім того, заступник голови ГПУ окреслив перспективи реформування у зв'язку підписанням нового Закону України "Про прокуратуру".

  Євген Бондаренко народився у 1981 році у Києві, у 2003 році закінчив Національну академію внутрішніх справ, потім працював у міліції. До призначення прокурором Київської області обіймав посаду начальника відділу Генеральної прокуратури України. За даними прес-служби ГПУ, Бондаренко був призначений на посаду прокурора Київської області ще 14 липня наказом Генерального прокурора України.

  Як повідомляв 5.ua, сьогодні звільнили з посад затриманих 5 липня за хабарництво посадовців ГПУ та прокуратури Київщини.

  Попередній матеріал
  Сакварелідзе: Скорочення штату забезпечить співробітникам прокуратури адекватну зарплату
  Наступний матеріал
  Президент просить внести зміни до розділу про Крим у Конституції
  Теги:
  Loading...