Нову структуру КМДА затвердила Київрада

  Адмін-скорочення у столичній мерії. Нову структуру КМДА затвердила Київрада. Замість 39-ти управлінь у столиці буде 15 департаментів. А роботу втратить кожен десятий чиновник. Більшість скорочень серед керівників підрозділів. У такий спосіб у міськадміністрації воліють поліпшити якість роботи.

  Журналіст, "5 канал": "Було 39-ть, лишилося 20-ть. Кількість структурних підрозділів у мерії скоротили майже удвічі. Два, три управління об`єднали в одне та охрестили департаментами". 

  Окрім 15 департаменів, у структурі КМДА лишилися апарат виконавчого органу Київради, державний архів Києва, Служба у справах дітей та два управління: охорони культурної спадщини та підготовки до Євро-2012. Останнє - працюватиме до 1 серпня цього року. Потому його або ліквідують або перепрофілюють.

  Олександр Бригінець, депутат Київради:
  "Може ми його в управління туризму перейменуємо?"

  Олександр Пузанов, заступник голови КМДА: "Так, слушна ідея, але ближче до серпня".

  Менше управлінь - менше працівників. Скоротити планують кожного десятого держслужбовця. Із півтори сотнів керівників та їхніх заступників - залишать вісімдесят. На їхніх зарплатах зекономлять до 15-ти мільонів гривень на рік.

  Скільки працівників доведеться скоротити в кожному управлінні - ще не порахували.
  А от опозиція впевнена: від зміни назви управлінь - робота чиновників якіснішою не стане. Зміни набудуть чинності після того, як проект-рішення підпише міський голова. І вже за два місяці - полетять перші шапки.

  Світлана Одаренко, Іван Довганик, "5 канал"

  Попередній матеріал
  Колекцією ресторанних меню Курнонського презентували в Львові
  Наступний матеріал
  "Стіну брехні" звели на Хрещатику
  Теги: