5.ua

НГУ вивела на вулиці Києва додаткові патрулі на бронетехніці та посилила охорону представництв Франції

Нацгвардія посилено охороняє низку стратегічних об’єктів, а також дипломатичні, культурні та інші представництва Франції.

Прес-секретар Національної гвардії України Світлана Павловська під час телемарафону "Україна понад усе"в ефірі "5 каналу" розповіла про посилені заходи безпеки у Києві та інших містах.

"Сьогодні ми вже говоримо про терористичну загрозу, яка має загальноєвропейські масштаби", – зазначила речниця. Вона розповіла про заходи із посилення служби, вжиті командуванням НГУ. "По-перше, визначено 5 об'єктів транспортної сфери, 1 об'єкт аераційної сфери, які сьогодні посилено охороняються, 8 шляхопроводів, тобто мостів", – уточнила Павлдовська. За даними речниці, на охорону цих об'єктів виведено додатково 300 нацгвардійців у посиленому екіпіруванні (у бронежилетах 4-го рівня захисту, кевларових шоломах та із вогнепальною зброєю). Окрім того, сьогодні командуванням НГ в столиці у Києві призначено 6 автопатрулів, які пересуваються містом у легкій бронетехніці (БТР, "Спартан", "Козак", "Кугуар").

Окрім того, НГУ як єдина структура, відповідальна за охорону іноземних представництв, посилила заходи безпеки біля французьких дипустанов та ще більше десятка об'єктів українсько-французького співробітництва у культурній, громадській та інших сферах у різних містах.

Речниця НГУ особливо підкреслила: "Я хочу ще раз сказати, що нікому, хто буде намагатися порушити закон або вчинити протиправні дії, не вдасться втекти, і на цей раз уже ніхто із військовослужбовців не має права постраждати – відповідь буде адекватна".

Нагадаємо, нацгвардійці посилили охорону особливо важливих державних об'єктів.

Попередній матеріал
ФСБ: Бомба в А321 була закладена під кріслом у салоні
Наступний матеріал
Яценюк озвучив імовірну суму збитків у разі запровадження торгового ембарго з боку Росії
Теги:
Loading...