Невдоволені політикою Черновецького кияни штурмували мерію (репортаж)

  У Київраді сьогодні гаряче. Одразу чотири мітинги штурмували її стіни поки депутати намагалися презентувати новий бюджет. Провести сесію їм так і невдалося. Сесійну залу паралізували обурені кияни.

  Революція по-київськи. Десять тисяч освітян, медиків, пенсіонерів, дрібних підприємців, транспортників, представників громадських організацій та політичних партій штурмують Київську мерію. Вони проти ініціатив Леоніда Черновецького щодо подорожчання тарифів, платних послуг на медицину та у ЖЕКах і вимагають зберегти соціальні виплати на рівні минулого року.  Тим часом у самій мерії презентують яблуко розбрату. Причиною всіх бід Києва секретар Олесь Довгий називає новий бюджет столиці, а точніше рекордно великі вилучення з нього.

  Бюджет нереальний і катастрофічний - так твердять опозиційні депутати. Вони винуватять мера Черновецького в популізмі та безгосподарності.

  А поки одні обранці сперечаються про якість проекту бюджету, інші беруться задовольнити пікетувальників будь-якою ціною.

  Відповідь влади несподівана - Олесь Довгий оголошує "День Відкритих дверей в Київраді". Він запрошує зігрітися в сесійній залі усіх, хто замерз під її стінами.

  Вони так ні про що й не домовились. Паралізована Київрада йде на перерву навіть не проголосувавши порядку денного, не кажучи вже про презентацію бюджету. На десять мільярдів менший ніж торішній кошторис роздали депутатам на домашнє вивчення.

  Алла Козакова, Ірина Герасимова, Василь Мартищенко, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (9.85Мб)
  Попередній матеріал
  До Дня Святого Валентина відкрито скульптуру ліхтарів-коханців
  Наступний матеріал
  Бранці "Фаїни" вже на землі
  Теги:
  Loading...