5 канал

Найбільшою проблемою під час гасіння осередків тліючого торфу є брак води - ДСНС

Рівень води у джерелах, з яких ведеться гасіння тліючого торфу, через аномальну погоду суттєво знизився.

Про це в ефірі "5 каналу" під час телемарафону "Україна понад усе" повідомила начальник прес-служби ГУ ДСНС України в Київській області Вікторія Рубан.

"На даний момент найбільша проблематика, яка існує, це, по-перше, відсутність повністю води, тому що аномальна погода призвела до того, що в багатьох водних джерелах, з яких ведеться гасіння, практично до мінімуму знизилася вода чи її зовсім немає", - сказала вона.

За її словами, в деяких районах пожежникам доводиться прокладати рукавні лінії довжиною 1 км, аби за допомогою насосних станцій подавати воду.

"Якщо, скажімо, в минулому році використовувалися інженерні заходи по перекриттю русла річок для того, щоб підняти воду і підтопити деякі ділянки, то в нинішній ситуації в багатьох вододжерелах майже немає води, тому в деяких місцях доводиться прокладати рукавні лінії довжиною десь до кілометра для того, щоб за допомогою насосних станцій подавати воду", - зауважила Рубан.

Також вона додала, що найбільші тліючі осередки торфу знаходяться у Бородянському та Вишгородському районах, а також у Києво-Святошинському районі поблизу села Білогородка і села Мощун.

Нагадаємо, площа тліючих в Київській області торфовищ збільшилася до 122 га.

Попередній матеріал
Росіяни в Сирії вже вбили кількасот мирних жителів – британський міністр
Наступний матеріал
Україна може стати членом НАТО тільки після впровадження реформ – Президент
Теги:
Loading...