kievcity.gov.ua

Найбільше киян хвилюють проблеми корупції, якості ЖКП та квартирних крадіжок - дослідження

  Найбільше кияни стурбовані проблемами корупції в місцевих органах влади, якістю наданих житлово-комунальних послуг та квартирними крадіжками.

  Про це повідомила заступник директора компанії InMind Олена Бондарчук в Києві в п'ятницю, презентуючи підсумки дослідження, проведеного спільного з Асоціацією зовнішньої реклами України, передає "Інтерфакс-Україна".

  "Я б говорила про ТОП-3 проблемах, рівень стурбованості якими наближається до 90%: корупція в місцевих органах влади - 89%, я б назвала цю проблему найважливішою; якість комунальних послуг, зношеність комунальної інфраструктури - 88%, проблема очисних споруд та аварійного стану Бортницької станції аерації - 88% ", - повідомила Бондарчук.

  За її словами, значно зросла стурбованість киян квартирними крадіжками, ця проблема хвилює 85% жителів столиці.

  "Велика цифра квартирних крадіжок, ми з 90-х не бачили таких показників", - зазначила Бондарчук.

  Крім того, 85% киян також схвильовані скороченням кількості парків і зон відпочинку, якістю магістральних доріг і дорожнього покриття в дворах. Завершує блок 80%-х проблем хаотична і незаконна забудова міста, його історичний вигляд і застарілий план розвитку.

  Наступний блок проблем знайшов відгук у 70% опитаних: прибирання вулиць, вивезення сміття, хаотична парковка, робота міського транспорту. Разом з тим, потрібно відзначити, що люди помічають, що влада займається цими проблемами.

  Як повідомили в InMind, в ході дослідження було опитано 800 киян у першій половині червня, статистична похибка не перевищує 3%.

  Попередній матеріал
  Авіакомпанія "Авіалінії Харкова" анулювала усі свої регулярні рейси
  Наступний матеріал
  Волонтери запустили курс із навчання підривників
  Теги:
  Loading...