bagnet.org

На в‘їздах у Київ блокпости посилять снайперами

  Для забезпечення більшої безпеки Києва на в‘їздах у місто будуть посилені блокпости.

  Про це у понеділок повідомив голова ГУ МВС України в Києві Олександр Терещук.

  "Це будуть невеликі споруди з блоків - тільки для того, щоб забезпечити безпеку працівників міліції під час вилучення вибухових речовин, зброї, бліндажі ніхто рити не буде", - заявив Терещук на прес-конференції в понеділок у Києві, передає "Интерфакс-Украина".

  "Є певний архітектурний проект. Будуть стояти кілька плит, які обезопасівают співробітників міліції. Там і снайпера будуть знаходитися, тому що ситуації неординарні, є люди, які дістають гранату, стоять з цієї гранатою, і її треба знешкоджувати. Це буде певна архітектура з невеликих блоків тільки для забезпечення співробітників міліції під час проведення роботи по вилученню вибухових речовин і зброї", - повідомив голова ГУ МВС.

  Зараз на в'їздах до столиці діє вісім блокпостів.

  "Те, що зброя сьогодні завозиться зі Сходу - це не таємниця, і ці блокпости - це в першу чергу для того, щоб десь зупиняти, фільтрувати і не допускати це все", - заявив Терещук, зазначивши, що тільки за січень в Києві було вилучено 50 одиниць незаконної зброї, у тому числі гранати.

  "Тільки сьогоднішній нічний випадок: в Оболонському районі чоловік у військовій формі з нашивкою "Айдар" при появі міліції дістав гранату, вирвав чеку і почав погрожувати. Але працівники міліції спрацювали надійно, граната була вилучена, вибух не відбувся, чоловік затриманий, порушено кримінальну справу", - сказав правоохоронець.

  Попередній матеріал
  Російських призовників масово передислоковують на кордон з Україною
  Наступний матеріал
  У Дебальцевому під час обстрілів загинули чоловік і дівчинка

  Між 29-м та 31-м блокпостами стоять російські танки – Москаль

  У Мар‘їнці на блокпосту підірвався терорист-смертник, є загиблі

  Під час "зачистки" блокпоста знайдені зниклі безвісти бійці АТО - волонтер

  Терористи залишили 31-й блокпост - Семенченко