5.ua

На трьох станціях київського метро позбулися символів комунізму

  У столичному метро прибрали комуністичну символіку.

  Як повідомляється на сайті КМДА, метрополітен проводить роботи відповідно до рішення Київради "Про заміну комуністичної символіки на будівлях та спорудах, які належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва".

  Зокрема, на бронзових литих карнизах у центральному залі станції "Шулявська" демонтовано напис "Комунізм" та зірки між словами "Мир, праця, свобода, рівність, братство". Крім того, знято барельєф серпа і молота на станції "Берестейська". Також закрито мозаїчне панно "Червоноармієць" та два карбування "Зірка червоної армії" і "Зірка Радянської армії" на станції "Палац Україна".

  "Щодо цієї станції, то подібний досвід у нас уже був на "Театральній", де зараз розміщено проект "3D сцена". Ми відкриті до всіх пропозицій зображення на станції "Палац Україна", - сказала речник київської підземки Наталка Макогон.

  Нагадаємо, національний музей історії Великої Вітчизняної війни у Києві перейменували на музей історії України у Другій світовій війні. Відповідний наказ 16 липня підписав міністр культури В’ячеслав Кириленко.

  Попередній матеріал
  "Правий сектор" хоче облаштувити ще один блокпост під Києвом
  Наступний матеріал
  Олексія Мочанова госпіталізували з інфарктом