facebook /Vitaliy.Klychko

На Поштовій площі виявили нові археологічні знахідки XVII століття

  Під час проведення розкопок на Поштовій площі дослідники виявили ще один осередок археологічних знахідок, що датуються серединою XVII століття.

  Історики та археологи припускають, що мова йде про дерев’яні фортифікаційні споруди, повідомила директор Департаменту культури КМДА Діана Попова.

  Попова зазначила, що "на сьогодні зарано говорити про музеєфікацію знайдених об’єктів. Зараз ми працюємо над збереженням знайдених археологічних артефактів. І лише після того, як археологи завершать всі дослідження двох шарів – XI та XVII століття, а також проведуть їх консервацію, ми зможемо чітко визначитися з музеєфікацією цих безцінних історичних пам’яток".

  Також директор Департаменту культури КМДА наголосила, що інвестор будівництва, яке відбувається на Поштовій площі, йде назустріч столичній владі та київській громаді та висловлює готовність чекати до завершення археологічних досліджень.

  Як повідомляв 5.ua, взимку 2015 року під час будівництва на Поштовій площі виявили культурний шар глибиною 7-8 метрів, що відповідає приблизно XI-XIII ст. 27 лютого 2015 року Кличко доручив зупинити будівництво на місці знахідки. За інформацією КМДА, в середині березня 2015 року на розкопі відбувся обвал, внаслідок якого знахідку було частково засипано. У квітні 2015 року через різке потепління дерев’яні об’єкти тимчасово було законсервовано ґрунтом. А на початку червня 2015 року було створено інформаційний штаб, який почав напрацьовувати концепцію консервації та музеєфікації знайдених артефактів.  

  Попередній матеріал
  У Харкові суд відправив бойовика "ЛНР" у тюрму
  Наступний матеріал
  Достатньо низькі ціни на нафту зберігатимуться тривалий час - Сушко
  Теги:
  Loading...