mns.gov.ua

На нафтобазі під Васильковом триває перекачування пального – ДСНС

  Станом на 10:00 21 червня 2015 року на території бази "БРСМ-Нафта" в селі Крячки Васильківського району Київської області ознак горіння не спостерігається.

  Про це повідомляє прес-служба ДСНС. "Продовжується перекачування пальної суміші від резервуару № 3 об’ємом 900 куб.м. до резервуару № 5 дизельної групи об’ємом 900 куб.м. Всього перекачано понад 300 куб.м. пальної суміші", - йдеться у повідомленні.

  Також наголошується, що перекачування залишків дизельного палива з резервуарів нафтобази "БРСМ-Нафта" в резервуари нафтобази "КЛО" не проводилося. Загалом перекачано 3 152 тис. куб м дизпалива. У резервуарі №2 дизельної групи нафтобази "БРСМ-Нафта" залишається близько 400 куб. м дизпалива, відкачаного з частково зруйнованих резервуарів, а в резервуарі №1 дизельної групи - близько 500 куб. м бензину, перекачаного з пошкоджених резервуарів.

  Як зазначають у прес-службі, на місці перебуває 32 одиниці техніки та 80 людей особового складу ДСНС. Також цілодобово працює штаб із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. Охороняє місце проведення робіт 21 співробітник міліції і 70 людей особового складу Національної гвардії.

  Попередній матеріал
  Співробітників підрозділу "Торнадо" вирішили перемістити
  Наступний матеріал
  Пінгвіна, який під час повені втік із Тбіліського зоопарку до Азербайджану, відправили додому
  Теги:
  Loading...