На нафтобазі під Васильковом розпочали перекачування бензину з одного резервуару в інший

  Співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій продовжують очищати два резервуари від залишків пального, а також розпочали перекачування бензину з однієї ємності в іншу на території нафтобази "БРСМ-Нафта" в селищі Крячки Васильківського району Київської області.

  Про це повідомляє сайт ДСНС. "О 18.45 розпочато перекачування бензину з резервуару № 3 об'ємом 900 куб.м в резервуар № 5 дизельної групи об'ємом 900 куб.м", - йдеться в повідомленні. У ДСНС також зазначили, що тривають роботи з очищення резервуарів № 1 і № 2 від залишків палива.

  "Станом на 19.00 на території бази БРСМ ознак горіння не спостерігається. Здійснюється спостереження і контроль за пожежною обстановкою.", - повідомила прес-служба.

  Нагадаємо, результати розслідування діяльності керівників нафтобази "БРСМ-Нафта", які зараз перебувають під домашнім арештом, оприлюднять найближчим часом. Як заявив на засіданні уряду міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, вони будуть вражаючими. Зі свого боку голова ДСНС відзвітував про ситуацію на підприємстві. Зі слів Миколи Чечоткіна, ознак горіння вже немає. Проте рятувальники продовжують вартувати. 

  Попередній матеріал
  У Києві рятувальники ліквідували розлив ртуті
  Наступний матеріал
  Біля Мар'їнки на розтяжці підірвалася подружня пара