пожежа нафтобаза 5.ua

На нафтобазі під Києвом увечері пролунав прогнозований вибух

  На нафтобазі, що горить поблизу Василькова під Києвом, увечері пролунав прогнозований вибух. Таке кажуть у Держслужбі з надзвичайних ситуацій.

  За даними Держслужби з надзвичайних ситуацій, орієнтовно вибухнуло 4-5 цистерн об’ємом 55-75 тонн. Усю техніку та рятувальників завчасно відвели, тож ніхто не постраждав. Напередодні, пожежники загасили ще один резервуар на нафтобазі, палають іще два. Сьогодні на місці мають відновити пінні атаки. Гасіння пожежі планують завершити не раніше, ніж ввечері.

  "Здійснюється охолодження ємностей і проводяться заходи із забезпечення безпеки для подальшого гасіння наступних ємностей. Це і розчистка територій, охолодження інших ємностей, охолодження кранів з яких вирує полум'я", - повідомив чільник ДСНС Чечоткін.

  "Остаточна ліквідація цієї надзвичайної ситуації буде після того, як буде вивезено все пальне, яке знаходиться на території цієї нафтобази, тому що там є ємності, які тріснули, які зруйновані, де згоріли клапани. Там є проблема. Тому остаточно буде, коли буде вивезено пальне, яке там залишилося", - додав голова Київської ОДА Шандра.

  Попередній матеріал
  Внаслідок вечірніх обстрілів Широкиного один військовий загинув, двоє зазнали поранень
  Наступний матеріал
  Приватні кредитори мають реструктуризувати боргові зобов’язання України - Яценюк
  Теги:
  Loading...