шану Борису Нємцову 5.ua

На Майдані Незалежності збираються люди, аби віддати шану Борису Нємцову

Депутат Державної думи РФ Ілля Пономарьов заявив, що, на його думку, замовник вбивства Нємцова "працює за кремлівською стіною"

Із запалених лампадок склали ім'я розстріляного рік тому російського опозиціонера, символічно додавши м'який знак вкінці, щоб вийшло слово "БОРИСЬ". Учасники акції поіменно згадали тих відомих росіян, які відкрито засуджують агресію Росії проти України і через це зазнають тиску, а також тих російських військовослужбовців, які відмовилися їхати воювати на Донбас. На Майдані відбувся вечір пам'яті з квітами і свічками, в якому, окрім громадських активістів і небайдужих киян, взяв участь і депутат Державної Думи Російської Федерації Ілля Пономарьов. 

Ілля Пономарьов, депутат Державної думи РФ, зауважив: "Я людина лівих поглядів, він був людиною правих поглядів - у нас було дуже багато різних дискусій. Але він був насамперед людиною. Я вважаю, що я знаю, хто був замовником. Впевнений, що це не Кадиров. Цілком можливо, і навіть швидше за все, що слідство правильно визначило безпосередніх виконавців, але замовник, я думаю, працює за кремлівською стіною".

Киянка Олена Ушакова розповіла: "Ми прийшли вшанувати пам'ять Бориса Нємцова, тому що він був великим другом нашої країни, тому що він - один із небагатьох називав речі своїми іменами, за що його і вбили. Ми хочемо також підтримати росіян, яких сьогодні так багато вийшло на Марш пам'яті. У них був шанс мати класного президента. Можливо, це б в майбутньому і сталося".

Як повідомляв 5.ua, марші пам'яті сьогодні відбулися у багатьох містах Росії, а також у Ризі та Вільнюсі. Нагадаємо, у 2015 році в центрі Москви в ніч на 28 лютого 4-ма пострілами в спину вбито російського опозиціонера Бориса Нємцова.

Попередній матеріал
Полторак розповів про масштаби можливої сьомої хвилі мобілізації
Наступний матеріал
Прикордонники зафіксували прольоти чотирьох вертольотів Мі-8 на межі з Кримом
Теги:
Loading...

У марші пам'яті Нємцова Москвою пройшла колона на підтримку Савченко

У Кемерово затримали шістьох учасників акції, присвяченій роковинам розстрілу Нємцова

Слідство у справах 5 фігурантів у вбивстві Нємцова завершене - адвокат

Кадиров погрожував Нємцову розстрілом 13 років тому - свідок

"Російська пропаганда вбиває": дочка Нємцова закликає ввести санкції проти кремлівських ЗМІ

Концерт пам'яті російського опозиціонера Бориса Нємцова. Повний запис