На київських пляжах обіцяють душові та Wi-Fi

  Загалом до літнього сезону комунальники підготували 11 столичних пляжів.

  На пляжах незабаром з’являться точки доступу до бездротового інтернету, пише київський міський журнал "Хмарочос". Наразі його вже тестують на пляжі "Венеція" у Гідропарку і незабаром почнуть тестувати на пляжі "Центральний" на Трухановому острові.

  Видання також наводить низку інших нововведень. До прикладу, на пляжах встановлять кольорові прапори, щоб кияни одразу могли зрозуміти, варто сьогодні купатись чи ні. Зелений означатиме, що можна купатись і засмагати, жовтий — що можна перебувати на піску, а червоний – що пляж закритий для купання та засмагання.

  Серед цьогорічних інновацій також те, що КП "Плесо", яке управляє київськими пляжами, відмовилося видавати довідки на розміщення торгових пунктів. Тепер цим займатиметься єдиний оператор - комунальне підприємство "Міський магазин". Воно також подбає про встановлення уніфікованих торгових наметів у зонах відпочинку.

  Як повідомляється, на всіх пляжах, де дозволено купатися, облаштують нові рятувальні вишки та встановлять чергування належної кількості рятувальників. Планують також залучити до роботи волонтерів у рамках програми "Пляжний патруль".

  Видання зазначає, що минулого тижня обіцяли розпочати під’єднання близько 20 щойно закуплених душових. Обслуговування основних пляжів, зокрема, на Венеціанському та Трухановому островах, КП "Плесо" уперше віддає клінінговій компанії

  Попередній матеріал
  У Запоріжжі затримали на хабарі керівника обласного відділення спорткомітету
  Наступний матеріал
  Міліція підтвердила виявлення і знешкодження гранати у центрі Харкова
  Теги: