свиня 5.ua

На Київщині умертвили понад 60 тис. голів свиней через спалах африканської чуми

    У ПАТ АК "Калита", що знаходиться у Броварському районі Київської області, умертвили 61,7 тис. голів свиней у зв'язку із розповсюдженням африканської чуми.

    Про це повідомляє прес-служба  Державної ветеринарної та фітосанітарної служба України. "За останньою інформацією, на території неблагополучного пункту здійснено необхідні ветеринарно-санітарні та організаційно-господарські заходи щодо безкровного умертвіння та утилізації 61,7 тис. голів свиней", - йдеться у повідомленні.

    За словами заступника голови Держветфітослужби України Олександра Вержиховського, "сьогодні-завтра утилізація тварин, передбачених інструкцією щодо профілактики та боротьби з африканською чумою свиней, буде виконана".

    Він також повідомив, що на свинокомплексі буде здійснено комплекс робіт щодо механічної чистки приміщень, дезінфекції та спалюванні дерев'яних покриттів, малоцінного інвентарю.Крім того, буде проводено зняття шару ґрунту на території всього свинокомплексу та його змішування з хлорним вапном.

    Як повідомляв 5.ua, випадок АЧС зафіксовано на агрокомбінаті "Калита" 28 липня 2015 року. Комбінат оцінює свої збитки в суму близько 200 млн грн. Це перший спалах на промисловому виробництві. З 2012 року в Україні зареєстровано 32 випадки АЧС (16 - домашні свині, 16 - дикі кабани) в Запорізькій, Луганській, Чернігівській, Сумській, Київській, Житомирській і Рівненській областях.

    Попередній матеріал
    Генсек Ради Європи: Придністров'я може повторити долю Криму
    Наступний матеріал
    ДФС реструктуризує "Укрнафті" 8 млрд грн боргів
    Теги:
    Loading...