koda.gov.ua

На Київщині у двох районах стартував експеримент із реформування міліції (фото)

  Пілотний проект триватиме протягом місяця.

  У двох районах Київщині – Обухівському та Васильківському – розпочався експеримент, під час якого районні відділки працюватимуть за новою методикою та структурою, повідомляють у прес-службі Київської облдержадміністрації.

  "Відтепер у населених пунктах цих районів на вулицях цілодобово чергуватимуть патрулі, а час реагування на виклики у містах становитиме 5-15 хв. У такий спосіб правоохоронці спільно з обласною владою хочуть підвищити рівень дорожньої безпеки на вулицях міст та сіл, охорону громадського порядку, а також покращити статистику розкриття злочинів та криміногенну ситуацію в районах", - йдеться в повідомленні.  

  koda.gov.ua

  Урочисті заходи з нагоди старту експерименту пройшли в Обухові та Василькові у четвер, 20 серпня.

  "Ці два міста були обрані для експерименту не випадково. По-перше, тут далеко не найкраща криміногенна обстановка, по-друге, сусідське розташування районів сприяє можливості виїжджати патрульним у разі потреби на окремі виклики з Обухівщини до Васильківщини і навпаки", - інформують в ОДА.

  Під час експерименту кількість патрульних в Обухівському та Васильківському районі збільшили у вісім разів. Відтепер у кожному з них за порядком на вулиці цілодобово стежитимуть 72 особи (раніше було 9). Також додатково виділили по 10 автомобілів для кожного району. Крім того, були встановлені чіткі часові рамки для реагування на виклики - у містах Обухів та Васильків патрульні мають прибути на місце інциденту за 5-15 хв після дзвінка, по району – за 15-30 хвилин.

  koda.gov.ua

  Зазначається, що реалізовувати проект допомагали представники Консультативної місії Європейського Союзу. Вони ознайомили обухівських та васильківських міліціонерів із методикою роботи європейських патрульних та передали теоретичну базу тамтешніх колег.

  У прес-службі зазначили, що експеримент розрахований на місяць. Не виключено, що у разі його успішного проведення такі ж зміни будуть запроваджені по всій області.

  Нагадаємо, в Одесі нова поліція запрацює після Дня незалежності.

  Попередній матеріал
  Віце-спікер Держдуми закликав Медведєва заборонити Windows 10
  Наступний матеріал
  Влада Києва з вересня збільшить зарплату бюджетникам
  Теги:
  Loading...