sbu.gov.ua

На Київщині СБУ вилучила 3 тонни фальсифікованих ліків

  Співробітники Служби безпеки України припинили на Київщині діяльність двох підпільних лабораторій з виготовлення лікарських засобів та виробів медичного призначення.

  Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України. Правоохоронці затримали чотирьох громадян України, які налагодили виробництво і фасування підроблених медичних препаратів, біологічно активних добавок та засобів медичного призначення у столиці та Василькові.

  Зловмисники облаштували лабораторії у власних приватних приміщеннях та планували реалізовувати підроблені ліки по всій країні через мережу торгових агентів. Правоохоронці "взяли" зловмисників у приміщеннях лабораторій під час пакування фальсифікованого товару. У ході обшуків СБУ вилучила близько трьох тонн готових лікарських засобів, сировину для їх виготовлення та шість станків для пакування продукції.

  Відкрито кримінальне провадження - фальсифікація лікарських засобів або обіг фальсифікованих лікарських засобів. Тривають оперативно-слідчі дії для встановлення і притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до виготовлення та збуту фальсифікованих медикаментів.

  Нагадаємо, співробітники Служби безпеки України блокували на Дніпропетровщині канал постачання лікарських засобів терористам так званої "ДНР".

  sbu.gov.ua

  sbu.gov.ua

  Попередній матеріал
  Бойовики накопичують танки і живу силу на приморському напрямку - Тимчук
  Наступний матеріал
  Цього року бюджет ДУС на $130 млн менший, ніж у 2012-му – Березенко
  Теги: