sbu.gov.ua

На Київщині СБУ ліквідувала підпільне виробництво пестицидів

Співробітники СБУ спільно з міліцією блокували діяльність міжнародного угруповання, яке виготовляло на Київщині контрафактні агрохімікати під світовими брендами з контрабандної сировини.

Про це повідомляє прес-центр СБУ.

Зловмисники організували незаконне постачання сировини з Китаю та налагодили масштабне виробництво фальсифікованих пестицидів, до складу яких входили небезпечні отруйні речовини. Продукція реалізовувалася через власну мережу агрогосподарствам по всій території України.

Під час обшуків на підпільному виробництві та складських приміщеннях співробітники виявили 25 тонн готової контрафактної продукції та сировину для її виготовлення. Правоохоронці вилучили також підроблену упаковку відомих світових брендів та фальсифіковані голографічні захисні стрічки.

За попередніми даними, зловмисники встигли виготовити майже 1 тис. тонн фальсифікованих агрохімікатів на суму понад 20 млн грн.

Відкрито кримінальне провадження, тривають невідкладні оперативно-слідчі дії для встановлення та притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до організації підпільного виробництва пестицидів.

Нагадаємо, 18 вересня у Дніпропетровській області СБУ ліквідувала канал контрабанди спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації, заборонених для продажу та використання в Україні.

sbu.gov.ua

sbu.gov.ua

Попередній матеріал
На Буковині СБУ упіймала митника-хабарника
Наступний матеріал
У Києві спецназ зі стріляниною затримав 20 здирників
Теги:
Loading...