На Київщині навесні запрацює рибний патруль

Серед перших рибних патрульних Києва та області – 44 чоловіки і 3 жінки

23 лютого завершився набір у перший рибний патруль міста Києва та Київської області. Для нього відібрали 47 кандидатів, 4 з яких є демобілізованими бійцями АТО. Серед перших рибних патрульних 44 чоловіки і 3 жінки, середній вік – 34 роки.

Як інформує прес-служба Держрибагентства, 75% обраних кандидатів не мають досвіду роботи в органах рибоохорони. Водночас 25% - колишні працівники рибоохорони, які показали високий результат під час конкурсного відбору, а також під час додаткових перевірок, організованих за ініціативи ГО Agro Reforms.ua – перевірки рівня фізичної підготовки, а також психологічного тестування.

Набір до лав рибного патруля розпочали 15 грудня. Загалом надійшло майже 2000 анкет, з яких до до участі у конкурсі допустили 611 осіб. За результатами відбору заповнили 47 із 63 вакансій. На ті 16 вакансій, які залишилися, у квітні оголосять додатковий конкурс.

Рибні патрульні розпочнуть навчання в середині березня. Підготовчий курс триватиме місяць і передбачає вивчення основ іхтіології та гідрології, профільного законодавства, володіння зброєю, керування плавзасобами, дронами та іншим технічним оснащенням, а також фізичну підготовку. Після його завершення патрульних чекають іспити та безпосередній початок роботи.

Нагадаємо, 27 лютого нова патрульна поліція розпочала роботу в Кременчуці на Полтавщині.

Попередній матеріал
Мінсоцполітики доручили перевезти на Батьківщину бійця АТО, який сім місяців перебуває в комі
Наступний матеріал
Бійці ЗСУ були змушені відкрити вогонь у відповідь на атаки ворога – штаб