mvs.gov.ua

На Київщині голову гаражного кооперативу та юриста схопили на хабарі у 200 тис. грн

Чоловіків затримали "на гарячому"в одному з місцевих розважальних закладів під час отримання ними обумовленої суми грошей.

У селі Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району правоохоронці затримали голову гаражного кооперативу та юриста, які за надання 5 ділянок під будівництво приміщення для обслуговування автомобілів вимагали у громадянина неправомірну вигоду у розмірі майже 200 тис. грн.

Як повідомили у обласній міліції, чоловіків затримали "на гарячому"в одному з місцевих розважальних закладів під час отримання ними обумовленої суми грошей.

mvs.gov.ua

"Дії зловмисників кваліфіковані за ч. 4 ст. 368-3 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вчинення дій або бездіяльність з використанням наданих їй повноважень в інтересах того, хто пропонує, обіцяє чи надає таку вигоду, або в інтересах третьої особи,  вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб чи поєднані з вимаганням неправомірної вигоди) Кримінального кодексу України", - сказано в повідомленні.

Як повідомляв 5.ua, ГПУ затримала на хабарі двох харківських прокурорів.

Попередній матеріал
Сьогодні Надію Савченко офіційно номінують на премію Сахарова
Наступний матеріал
Обама на Генасамблеї ООН заявив про анексію Криму Росією
Теги:
Loading...