mvs.gov.ua

На Київщині голову гаражного кооперативу та юриста схопили на хабарі у 200 тис. грн

Чоловіків затримали "на гарячому"в одному з місцевих розважальних закладів під час отримання ними обумовленої суми грошей.

У селі Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району правоохоронці затримали голову гаражного кооперативу та юриста, які за надання 5 ділянок під будівництво приміщення для обслуговування автомобілів вимагали у громадянина неправомірну вигоду у розмірі майже 200 тис. грн.

Як повідомили у обласній міліції, чоловіків затримали "на гарячому"в одному з місцевих розважальних закладів під час отримання ними обумовленої суми грошей.

mvs.gov.ua

"Дії зловмисників кваліфіковані за ч. 4 ст. 368-3 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вчинення дій або бездіяльність з використанням наданих їй повноважень в інтересах того, хто пропонує, обіцяє чи надає таку вигоду, або в інтересах третьої особи,  вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб чи поєднані з вимаганням неправомірної вигоди) Кримінального кодексу України", - сказано в повідомленні.

Як повідомляв 5.ua, ГПУ затримала на хабарі двох харківських прокурорів.

Попередній матеріал
Сьогодні Надію Савченко офіційно номінують на премію Сахарова
Наступний матеріал
Обама на Генасамблеї ООН заявив про анексію Криму Росією