Міська влада Києва планує полегшити життя підприємцям - КМДА

  Позбавити столицю від корупції, розробити прості правила для ведення бізнесу і налагодити з ним взаємодію – такі завдання поставили перед собою представники влади-учасники засідання регіональної ради підприємців Києва.

  Про це повідомляє прес-служба КМДА 22 жовтня.

  "Чиновники кажуть, що мають подбати про підприємців на рівні міста. Створити для бізнесу такі можливості, в яких він міг би максимально комфортно розвиватися", - зазначено у повідомленні.

  Під час засідання директор Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА Максим Кузьменко підкреслив, що Департамент вже розробляє Комплексну цільову програму сприяння розвитку підприємництва, промисловості та споживчого ринку.

  Програма розрахована на три роки. Її завдання – створити умови ефективного функціонування підприємницького сектору столиці.

  "Про кожен із напрямів, які вона включає, можна говорити багато. Бо, без сумніву, всі вони передбачають якісні зміни у своєму полі. Проте сьогодні нас не влаштовують розмови. Ми ставимо перед собою завдання діяти. Програми, які були у попередні роки, орієнтувались у першу чергу на статистичні дані. Дієвих механізмів допомоги підприємцям було замало. Зараз стоїть завдання створити такі умови, які будуть відповідати найсучаснішим тенденціям у світі", – зазначив Максим Кузьменко.

  Влада має намір зробити зустрічі з підприємцями регулярними, щоб не лише спільно обговорювати проблеми, але й шукати справді ефективні шляхи їх вирішення.

  Попередній матеріал
  Автомайдан вимагає покарати працівників ДАІ і суддів за репресії проти революцінерів
  Наступний матеріал
  Історики радять відмовитись від радянських міфів у висвітленні вигнання окупантів з України