facebook.com

Мешканці столичного району Борщагівка потерпають від "хімічного смороду"

  Віце-прем’єр-міністр України Валерій Вощевський доручив Міністерству екології та природних ресурсів, Державній екологічній інспекції України і Київській міській державній адміністрації негайно здійснити оцінку ситуації із викидами забруднюючих речовин у повітря в Святошинському районі Києва та вжити необхідних заходів.

  Про це повідомляє урядовий портал. Таке рішення було прийнято Вощевським за результатами розгляду скарги мешканців житлового масиву Борщагівки на "хімічний сморід" у мікрорайоні. За їх словами, джерелом викидів є завод, розташований на вул. Сім'ї Сосніних.

  "Цей випадок свідчить про загальну тенденцію збільшення забруднення повітря в столиці. Бачу як небажання підприємств переходити на нові екологічно безпечні стандарти виробництва, свідоме порушення екологічного законодавства, так і відсутність необхідного контролю з боку екологічної інспекції", – зазначив віце-прем’єр-міністр.

  За інформацією санепідемслужби, у Києві фіксуються перевищення норм вмісту формальдегідів у 5 разів, двоокису азоту – до 6 разів, окису вуглецю – до 3 разів. "У столиці та в кожному іншому місті України має функціонувати комплексне екоуправління станом повітря. Це означає: чіткий контроль за дотриманням підприємствами допустимих норм викидів в атмосферу, регулювання загазованості від автомобільного транспорту, відновлення зелених насаджень та неприпустимість знищення уже існуючих", – наголосив Вощевський.

  Він також додав, що потрібно запровадити ефективну систему екомоніторингу та оповіщення людей про погіршення стану довкілля.

  Нагадаємо, сьогодні, 17 серпня, вночі частину Ладижина Вінницької області засипало чорною сажею. 

  Попередній матеріал
  Кількість загиблих внаслідок бойових дій на Донбасі перевищила 6,8 тисяч людей - ООН
  Наступний матеріал
  Затримані російські ГРУшники дивляться українське телебачення і задоволені умовами в СІЗО – Лутковська
  Теги:
  Loading...