Мер Відня і голова КМДА відвідали одну із столичних шкіл

  Київські школи поглиблять співпрацю з австрійськими навчальнимми закладами. Сьогодні мер Відня Міхаель Хойпель разом з головою КМДА Олександром Поповим відвідав київську спеціалізовану школу №115.

  Під час візиту Міхаель Хойпель поспілкувався зі столичними учнями та вручив їм цінні подарунки. Також під час зустрічі ще 20 столичних шкіл передали Хойпелю листи з пропозицією дружби віденським колегам. Школа №115 імені Івана Огієнка з поглибленим вивченням іноземних мов, зокрема німецької,  вже десять років має партнерські віносини з однією з віденських шкіл. Її учні вже неодноразово відвідували австрійську столицю та приймали гостей з Відня у себе.

  Анна Нечай, учениця: "Ми відвідували Відень цієї осені. Мені дуже сподобалося, багато вражень, знайшла багато друзів, чудово провели час. Ми відвідали багато визначних місць у Відні і ми німецькою мовою, звичайно, спілкуємось, тому що ми німецьку мову вивчаємо в нашій школі".

  Олександр Попов, голова КМДА: "У нас є бажання з обох сторін розвивати такі приклади, які ми сьогодні маємо. Це дуже переспективно. Якщо діти ще учнями починають дружити, товаришувати, спільні преокти реалізовувати, це означає, що ця дружба має величезний потенціал".

  Попередній матеріал
  У Києві збирають кошти для Центру допомоги дівчатам та молодим жінкам
  Наступний матеріал
  Стартувала акція "Врятуй Київ від вирубки хвої"
  Теги: