метро_схема 5.ua

Київський метрополітен звітує про зменшення збитковості удвічі

  Першу половину 2015 року комунальне підприємство “Київський метрополітен” закінчило зі збитками 153,8 млн гривень, що майже у два рази менше ніж за І півріччя минулого року.

  Чистий дохід столичної підземки за 6 місяців 2015 року становить 609,9 млн грн. Це на 267,1 млн грн більше відповідного показника 2014 року, повідомляється на сайті КМДА.

  "Ми провели оптимізацію витрат, впровадили систему електронних закупівель, був збільшений відсоток відрахувань за розміщення реклами. Крім того, відбулася зміна тарифу", - повідомив начальник КП «Київськой метрополітен» Віктор Брагінський.

  Як зазначав раніше міський голова Віталій Кличко, за досить короткий час київському метрополітену вдалося сплатити 116 млн грн кредитних зобов’язань і 14 млн грн перед міським бюджетом. Нагадаємо, у лютому вартість проїзду в столичному метро збільшилась з двох до чотирьох гривень за одну поїздку.

  Тим часом у столичному метро прибрали комуністичну символіку. "Подібний досвід у нас уже був на "Театральній", де зараз розміщено проект "3D сцена". Ми відкриті до всіх пропозицій зображення на станції "Палац Україна", - заявила 16 липня речник київської підземки Наталка Макогон.

  Попередній матеріал
  МВС призначило нового очільника краматорської міліції
  Наступний матеріал
  Не визнавши війни з Росією, Україна поставила себе в юридичну пастку – експерт
  Теги:
  Loading...