Фото photo.i.ua

Київський Хрещатик не буде пішохідним - КМДА

  Про постійний пішохідний режим на Хрещатику у Києві  не може бути й мови.

  Про таке заявив директор Департаменту містобудування та архітектури КМДА, головний архітектор Києва Сергій Целовальник. Про це він сказав на брифінгу 28 листопада, повідомляє УНІАН.

  "Будь-які розмови, що Хрещатик може стати пішохідним, нікчемні. Цього не може бути. Але можна подумати, як його зробити надземним чи підземним", - сказав Целовальник.

  За його словами, це питання має бути вирішене в комплексі зі спорудженням меморіалу "Небесній сотні" (на місті, де розгортались трагічні події минулої зими), і з цього приводу вже були розмови з власниками підземних об'єктів на Хрещатику та Майдані Незалежності.

  "Усіх цікавить доля Майдану Незалежності. Під ним знаходиться підприємство "Глобус". Власники його приїхали, привезли з собою архітекторів з Голландії, і ми мали з ними цікаву розмову, цікаві пропозиції і порозуміння", - повідомив Целовальник.

  Нагадаємо, Київська міська рада 13 листопада перейменувала три вулиці  і повернула історичні назви семи столичним вулицям. Також раніше повідомлялось про організацію новорічних свят у столиці Мистецьким  проектом  FolkUkraine, Міжнародним фестивалем "Країна мрій", а також представниками соціально-відповідального бізнесу у Києві.

  Попередній матеріал
  Нацбанк назвав неплатоспроможними три українських банка
  Наступний матеріал
  На Донеччині прикордонники затримали ймовірну снайперу терористів
  Loading...