діти та батальйон київ-1
5.ua

Київські школярі побували на тренувальній базі батальйону "Київ 1"

Школярі київської школи побували на тренувальній базі батальйону спецпризначення "Київ 1".

Бійці розповіли чому вступили до лав МВС, як проходили підготовку, які бойові завдання виконували в зоні АТО. Школярі приміряли бойове оснащення героїв, побачили справжній бронетранспортер. 

Після шостого уроку, замість виховної години, семикласники столичної школи вирушили на тренувальну базу батальйону спецпризначення "Київ 1". Почали знайомство з короткометражки про історію створення та бойовий шлях підрозділу.

Бійці розповідають як тренувались, як уперше поїхали на Донбас, усміхаючись, згадують як ділилися їжею з побратимами та грілися біля вогню. Після спілкування учні вишукувалися в чергу, щоб приміряти п'ятнадцяти кілограмовий бронежилет і каску. Дівчата в захваті, а хлопці обіцяють закінчити школу і вступити на військову кафедру

"Я зрозумів, що наші хлопці - це справжні герої, що ми вдячні їм, що завдяки ним у нас буде світле небо, що завдяки ним ми успішно закінчим наше навчання, що ми не побачимо цієї війни, що є на Донбасі" - сказав учень 7-го класу Павло Салапай.

На згадку бійці подарували школярам прапор батальйону. А ті запросили вояків на травневі свята до своєї школи. Готуватимуть гречану кашу і покажуть концерт.

Діана Караульна, Віктор Сніжко, "5 канал".

Попередній матеріал
На Одещині затримали суддів-хабарників - СБУ
Наступний матеріал
У Дніпропетровську працівника Державної виконавчої служби упіймали на хабарі у $3 тисячі

Сумські пожежники провели навчання для вчителів та школярів

500 черкаських школярів провели патріотичну акцію

Варта пам'яті в Одесі: місцеві школярі чергуватимуть на Алеї Слави

Як школярі Хлистунівської ЗОШ допомагають бійцям #АТО