Київська влада зобов'яже власників кавових машин платити податки у столиці

  Столична влада має намір зобов'язати власників кавових машин, розташованих по всьому Києву, зареєструватися і регулярно платити податки саме у столиці.

  Про це 11 листопада пише "Місто Київ".

  На сьогоднішній день, за оцінками фахівців, в місті розміщуються і працюють до 700 кофемобілей. Це - прибутковий бізнес, а Інтернет кишить пропозиціями від різних сервісних центрів з обслуговування пересувних кав'ярень, кофе-машин і кавового комплексів. Найбільш прибутковими є такі місця парковки кофемобілей, які дозволяють щодня продавати близько трьохсот порцій напою. Зараз же ці кавомашини майже ані копійки не платять до бюджету міста.

  "Столичною владою розробляється положення про пересувну торгівлю, в якому власників даних бізнес-транспортних засобів зобов'яжуть зареєструватися та регулярно платити податок в столичний бюджет", - заявив директор КП "Київблагоустрій" Іван Кліпа під час "гарячої телефонної лінії" 11 листопада.

  Раніше повідомлялось про організацію новорічних свят у столиці Мистецьким  проектом  FolkUkraine, Міжнародним фестивалем "Країна мрій", а також представниками соціально-відповідального бізнесу.

  Попередній матеріал
  Військовослужбовців, які охороняють кордон у Херсонській області, забезпечили теплими вагончиками
  Наступний матеріал
  Росія транспортує до окупованого Криму засоби доставки ядерної зброї - НАТО