Київська влада залучила пропозиції інвесторів на більш як 1 мільярд гривень - Кличко

  Київська влада вже залучила пропозиції інвесторів до 6 проектів у столиці на загальну суму понад 1 мільярд гривень. Це будуть інвестиції в будівництво соціальної та житлової інфраструктури.

  Про це повідомив міський голова Києва Віталій Кличко під час спілкування на українському інвестиційному форумі в Лондоні.

  Він зокрема зазначив, що переможці інвестиційних конкурсів будуть визначені у Києві за тиждень. Конкурси тривали місяць, а до цього Київське інвестиційне агентство кілька місяців готувало проекти для інвесторів.

  "Ми робимо все прозоро і на конкурентних засадах. Ми презентуємо кроки, які здійснюємо і збираємося здійснити для того, аби побороти корупцію, щоб в Україну прийшли інвестиції, щоб в Україні відбулися нарешті реформи, – підкреслив Віталій Кличко. – Нам потрібні інвестиції, нам потрібні нові технології та нові ідеї".

  Віталій Кличко закликав британських інвесторів вкладати гроші в Україну.

  "У нас є пропозиції щодо можливостей інвестування, також ми готові розглядати ваші ідеї. Моя мета – довести, що Київ – європейська столиця. І в створенні умов для інвесторів, зокрема. Хочу запевнити, що в цій спільній роботі я – людина вашої команди і готовий в усьому допомагати",– наголосив Віталій Кличко.

  Раніше також повідомлялось про організацію новорічних свят у столиці Мистецьким  проектом  FolkUkraine, Міжнародним фестивалем "Країна мрій", а також представниками соціально-відповідального бізнесу у Києві. 

  Попередній матеріал
  У столиці вшанують учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
  Наступний матеріал
  Польща створить власну систему ППО

  Уряд обіцяє заохочувати інвестиції у відновлювану енергетику України

  Київський Хрещатик не буде пішохідним - КМДА

  За рік мобільний зв’язок буде на всіх станціях столичної "підземки" - КМДА

  У Києві відбудеться яскрава новорічно-різдвяна програма - КМДА