Київська влада наступного року змінить модель управління ЖКГ міста

  Протягом 2015-го року міська влада столиці планує побудувати нову модель управління в системі житлово-комунального господарства міста, яка сприятиме формуванню конкуренції у сфері надання послуг.

  Про це під час тематичного  "круглого столу" повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв. Разом з ним участь в обговорення реформування сфери ЖКГ взяли представники усіх районних держадміністрацій міста, які вносили власні пропозиції та бачення щодо нових підходів роботи ЖКГ.

  На переконання Петра Пантелеєва, впровадження покращеної моделі управління – це, по суті, оптимізація роботи в нинішніх складних умовах, зокрема шляхом скорочення невиробничих витрат та запровадження прозорого ціноутворення. Планується, що у столиці буде скорочено кількість юридичних осіб комунальних підприємств з майже 40 до 10, що дозволить виокремити додатково 10 млн грн щороку. Ці кошти будуть спрямовуватися на ремонтні роботи в будинках та закупівлю необхідних інструментів.

  "Принцип діяльності житлово-обслуговуючих організацій має бути зрозумілим киянам. Зробити це в сьогоднішніх умовах, коли кожен район має свої порядки й підходи до нарахувань, фактично неможливо. До Контакт-центру міста надходить низка скарг, які свідчать, що споживачам дуже важко іноді знайти відповідальних за ту чи іншу послугу. Саме тому, нова модель покликана чітко окреслити зони відповідальності виконавців послуг", – зазначив Петро Пантелеєв.

  На думку заступника голови КМДА, обслуговуючі підприємства повинні раціоналізувати свої витрати, забезпечивши, насамперед, виконання взятих зобов’язань перед населенням та розрахунок за енергоносії.

  "Послуга утримання будинку та прилеглої території повинна бути адекватною тій ціні, яку за неї сплачують мешканці. Але не може бути й мови про відсутність чи нерегулярність цієї послуги", – запевнив Петро Пантелеєв.

  Довідково. У рамках круглого столу відбулося підсумкове засідання Робочої групи з розроблення організаційно-правових заходів з удосконалення та оптимізації структури управління житлово-комунальним господарством міста Києва на виконання рішення КМР від 09.10.2014 №270/270 "Про удосконалення структури управління житлово-комунальним господарством міста Києва".

  Попередній матеріал
  У Греції парламентарі не змогли вибрати президента країни
  Наступний матеріал
  На Сході воює до 8 тис. російських військових - Полторак

  Субвенції на ЖКГ перерозподілять з тимчасово окупованих територій Донбасу на інші регіони

  Уряд надасть 7,3 млрд грн. місцевими бюджетами для ЖКГ

  Підвищення тарифів в сфері ЖКГ найближчим часом не буде - Мінрегіонбуд

  Киянам, які не мають гарячої води, проведуть перерахунок послуг ЖКГ