Фото із відкритих джерел

Київрада зобов'яже власників висотки на Подолі демонтувати незаконні поверхи

  У Київраді підготовлено проект рішення, яким забудовника зобов’яжуть демонтувати зайві поверхи новобудови на Подолі.

  Як повідомляє УНІАН постійна комісія Київради з питань землекористування та архітектури вже погодила проект рішення, згідно з яким ТОВ "Пателі Лізинг" має демонтувати незаконні поверхи будинку на вулиці Нижній Вал, 27-29.

  За словами члена комісії Київради Владислава Михайленка, якщо Київрада підтримає цей проект рішення, то впродовж місяця після цього власник висотки повинен буде демонтувати ті поверхи, які не були передбачені проектом будівництва.

  "Ця будівля не вписується в історичний вигляд Києва, перевищує максимально допустиму висотність - 27 метрів. Замість запроектованих шести поверхів будинок зараз має 14, що для історичного Подолу взагалі заборонено законом і рішеннями Київради. Ми сподіваємося, що забудовник добровільно піде на приведення своєї будови до містобудівних умов", - сказав Михайленко.

  Також повідомляється, що комісія підтримала проект про вилучення з користування Генпрокуратурою ділянки у Виноградному провулку, 4, що на Печерську, де замість дитячого майданчика збиралися побудувати багатоповерхівку.

  Нагадаємо, 13 вересня міський голова Віталій Кличко під час зустрічі з громадськістю на стадіоні "Старт" заявив, що столична влада подасть апеляцію на рішення Окружного адмінсуду Києва, який дозволив ТОВ "Голден Хаус" забудувати історичний стадіон. Він також наголосив, що столична влада робить все, щоб повернути стадіон "Старт" до комунальної власності.

  Попередній матеріал
  Столтенберг закликав РФ припинити підтримку сепаратистів на Сході України
  Наступний матеріал
  Мера Таллінна затримали через підозру в хабарництві
  Теги:
  Loading...