Київрада затвердила механізм громадського контролю за ремонтами у житлових будинках

  Мешканці столиці відтепер матимуть можливість здійснювати контроль за виконанням ремонтних робіт у житлових будинках. Відповідне рішення "Про затвердження Положення про здійснення органами самоорганізації населення контролю за якістю проведених ремонтних робіт у житлових будинках комунальної власності територіальної громади міста Київ" Київська міська рада прийняла 13 листопада під час чергової сесії.

  Про це повідомлено у прес-службі КМДА.

  "У першу чергу, контролювати якість капітальних та поточних ремонтів повинні кияни – мешканці будинків. Попри те, що на сьогодні функція контролю за реалізацією програм відновлення житлового фонду належить близько 20 різним інстанціям, жодна з них не забезпечує в повній мірі дотримання прав жителів столиці. Тим не менше, ніхто крім мешканців не зможе краще й об’єктивніше оцінити рівень проведеної роботи", – підкреслив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв, доповідаючи перед депутатами Київради.

  За його словами, з прийняттям цього рішення мешканці будуть безпосередньо залучені до прийому здійснених ремонтів, складання плану найбільш пріоритетних об’єктів для відновлення тощо.

  "Органи самоорганізації населення  матимуть змогу подавати представникам міської влади власні пропозиції до графіку капітальних та поточних ремонтів, погоджувати остаточні плани робіт протягом 30 днів з дня отримання. Найбільш спірні питання з цього приводу будуть вирішуватися шляхом проведення переговорів між ОСН, районами та представниками профільних підрозділів КМДА», – сказав він.

  Петро Пантелеєв також наголосив на тому, що без активної та консолідованої позиції мешканців цей механізм не працюватиме.

  "Дуже важливо, що самі мешканці міста взяли на себе ініціативу самоорганізації, здійснення контролю, прийняття дієвих рішень та досягнення колективної згоди", – підкреслив він.
  Раніше також повідомлялось про організацію новорічних свят у Київі Мистецьким  проектом  FolkUkraine, Міжнародним фестивалем "Країна мрій", а також представниками соціально-відповідального бізнесу у Києві. 

  Попередній матеріал
  Україна готує позови у міжнародні суди до Росії через окупацію Криму
  Наступний матеріал
  Кримських татар призиватимуть до армії Росії - Джемілєв