осокорки
5.ua

Київрада винесе питання про заборону скандального будівництва на Осокорках - Білоцерківець

Департамент з благоустрою КМДА не видавав дозволу на встановлення паркану довкола скандального будівництва на Осокорках. На найближчу сесію Київради буде винесено питання щодо ануляції оренди землі забудовнику.

Про таке в ефірі "5 каналу" повідомив директор Департаменту благоустрою та збереження природного середовища КМДА Дмитро Білоцерківець

"Я, як директор Департаменту благоустрою міста Києва, перший хто не дав контрольну картку на встановлення паркану на даному об'єкті, тому що я прекрасно розумів, що будівництво є скандальним і жителі його не підтримають. Незважаючи на партійну приналежність, мер Києва чітко вирішив - подати на найближчу сесію, або в цей, або в наступний четвер, проект рішення про ануляцію рішення про оренду землі. Мер виключно буде підтримувати позицію громади", заявивши Білоцерківець.

При цьому, за словами Былоцерківця, були проведені "громадські слухання", але їх легітимність викликає сумніви.

"Якісь громадські "слухання "вони провели, але не знаючи, як вони пройшли, я попросив представників громадськості направити лист на мій департамент, щоб роз'яснити: чи проходили ці слухання і чи були присутні там місцеві жителі. На мій департамент було написано відповідні листи, про те, щоб ці слухання вважати нелегітимними на підставі того, що місцеві жителі там не були присутні. На підставі цього ми й не видавали контрольну картку на встановлення паркану на даний будівництві", - додав Білоцерківець.

Попередній матеріал
Президент України обговорив із прем'єр-міністром Канади події на Донбасі
Наступний матеріал
Збільшення особового складу ЗСУ вимагає збільшення фінансування - Вінник

Подробиці сутички біля скандальної забудови на Осокорках

На місці скандального будівництва на Осокорках створять сквер - Кличко

Головний міліціонер Києва переконує, що правоохоронці не бездіяли на Осокорках

У міліції з тітушками на Осокорках біла ротація підрозділів - активіст