засідання 5.ua

Київрада прийняла рішення перейменувати 18 вулиць і провулків

  В Києві перейменують 7 вулиць, 11 провулків та повернуть історичну назву вул. Калінінградській.

  Про це повідомляє прес-служба Київради. Таке рішення ухвалено на пленарному засіданні Київської міської ради у четвер, 8 жовтня.

  Згідно з рішенням, вулиці Калінінградській, що у Солом'янському районі, повернено історичну назву – вулиця Гладківська (Солом’янський район).

  Окрім того, вулицю з проектною назвою Житлова найменували вулицею Кахи Бендукідзе (Печерський район), безіменний проїзд від вул. Заболотного до Національного музею народної архітектури та побуту (музей Пирогово) назвали вул. Академіка Тронька (Голосіївський район), вулицю з проектною назвою 19 км Житомирського шосе (від Житомирського шосе до кінця забудови) найменували вулицею Оборони Києва (Святошинський район).

  Також, відповідно до рішення, перейменують наступні вулиці і провулки, зокрема у Дарницькому районі: вул. Калініна на Вуликову, вул. Комінтерну на Хвойну, Комсомольську на Нектарну, вул. Котовського на Пасічну, вул. Свердлова на Медоносну, Червоноармійську на Заплавну, провулок Будьонного 2 на Хлібний, пров. Жданова на Вересковий, пров. Комінтерну 1 на Солодкий, провулок Комінтерну 2 на провулок Бджолиний, пров. Комінтерну 3 на Лозовий, Комсомольський на Прополісний, пров. Котовського на Гречаний, пров. Свердлова на Акацієвий, Червоноармійський 1 на Запашний, Червоноармійський 2 на Щасливий, Червоноармійський 3 на Радісний. У Дніпровському районі вул. Марини Раскової перейменують на вулицю Євгена Сверстюка.

  Всі перейменування пройшли громадські обговорювання на єдиному веб-порталі територіальної громади в спеціальній рубриці Е-МІСТО та були погоджені всіма профільними комісіями Київради.

  Нагадаємо, станом на 24 вересня в рамках процесу декомунізації у столиці перейменували 27 вулиць.

  Попередній матеріал
  ВР обрала представників до конкурсних комісій з відбору прокурорів
  Наступний матеріал
  Очільників ФІФА та УЄФА відсторонили на три місяці
  Теги:
  Loading...